Praneškite apie mus:CSS stiliai

CSS stiliai

Šioje skiltyje rasite pamokas apie tai, kaip yra kuriamas stilius su CSS kalba - fonai, šriftai, nuorodos, sąrašai ir kt.
0

Viena populiariausių css stilių taisyklių yra width ir height. Šie du parametrai nurodo elemento dimensijas - plotį ir aukštį. Taip pat yra naudojama ir trečioji dimensija - gylis, tai yra z koordinatė.

CSS aukštis plotis
0

CSS kalboje foną galime nurodyti keliais būdais. Paprasčiausias yra su parametru background-color, kurio pagalba galime nurodyti fono spalvą. Kiti naudojami parametrai yra: background-color, background-image, background-repeat, background-attachment ir background-position.

CSS fonas
0

CSS kalboje yra keletas parametrų, su kuriais galite lengvai reguliuoti bet kokio elemento kraštus. Pagrindiniai rėmų, kontūrų ir atstumų tarp elementų nustatymai yra:

CSS rėmai ir kontūrai - width, height, padding, border, outline, margin ir overflow
0

CSS kalboje teksto šriftą, dydį, stilių galime nurodyti šiais parametrais: font-family, font-size, font-style, font-variant ir font-weight. Ant kiekvieno iš jų galite paspausti ir paskaityti pilną parametro informaciją. Jei norite, galite naudoti sutrumpintą šių visų parametrų variantą - parametrą font. Teksto spalvą galime nurodyti per parametrą color.

CSS šriftai
Puslapis 1 iš 3
1